Meltem Taşımacılık Uluslararası Taşımacılık Antrepo Hizmeti Antalya taşımacılık Araç Filosu

Meltem Uluslararası Taşımacılık

Temeli 70'li yıllara dayanan firmamız başka bir isim altında yurt içi taşımacılık sektöründe hizmete başlamış ve 1982 yılında da hem yurt içi hem uluslar arası taşımacılık yapmak üzere Antalya'da, adını Antalya'nın ünlü "meltem rüzgarı" ndan alarak, Meltem Uluslar arası Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluş yıllarımızda ağırlıklı olarak Avrupa ve Orta Doğu'ya yaş sebze-meyve taşıması yapan firmamız Orta Doğu'daki siyasal karışıklıkların artmasıyla faaliyetlerini...Devamı »

haberler

MELTEM, ÇİFT KATLI ARAÇ FİLOSUNU BÜYÜTMEYE DEVAM EDİYOR… -20.12.2012

2004 yılından beri çift katlı araç filomuzu büyütmeye devam ediyoruz. 2004 yılında 2 araç ile başladığımız çift katlı araç filomuz bugün filomuza katılan son 4 aracımız ile birlikte toplam 23 adete ulaşmıştır...

Tüm haberler için tıklayınız

Teklif Talebi

teklif talebi

Komple ve parsiyel ihracat-ithalat taşımalarınız, global teminatlı taşımalarınız ve yurtiçi taşımacılık talepleriniz için teklif formumuzu doldurunuz. Talebinize göre sizi arayalım, çözüm sunalım.

Antrepo Hizmetleri

uluslararası taşımacılık

Gümrüklü mallarınızın depolanması, antrepo hizmetleri hakkında bilgi almak, teklif istemek için formumuzu doldurun, sizi arayalım, çözüm sunalım.

Sık Sorulan Sorular

sık sorulan sorular

Hizmetlerimiz ile ilgili bize sorulan soruları sizler için derledik. Bizi daha yakından tanıyabilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, sorularınızı bile iletebilirsiniz.