Meltem Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret AŞ.

ANTALYA, RENAULT TRUCKS’DAN VAZGEÇMİYOR

18
nis
Tarih:18 Nisan 2018 Çarşamba
Şantiye, yurt içi ve uluslar arası nakliyede gerek kullanım maliyeti gerekse güç, konfor ve sağlamlığıyla müşterilerin tüm beklentilerini karşılayan yeni Premium Euro 5 çekiciler Antalya ve bölgesinde bulunan müşterileriyle buluşmaya devam ediyor.
 
Geçtiğimiz ay, As-sar Otomotiv, bölgesindeki muhtelif nakliye firmalarına toplam 17 adet teslimat gerçekleştirdi.

 
 
Assar Otomotiv geçtiğimiz ay ilk teslimatını Antalya'daki en önemli ulusrarası nakliye firmalarından Meltem Nakliyat’a 3 adet Renault Premium 460.19 Euro 5 araçla yaptı, böylece Meltem Nakliyat filosundaki Renault Trucks araç sayısını 10'a yükseltti. Araçların teslimini Antalya As-sar Otomotiv Satış Müdürü Murat Uçaklı’dan alan Meltem Nakliyat yönetim kurulu başkanı Oktay BERBEROĞLU, tören esnasında yaptığı konuşmada "100'e yakın olan araç filomuzu son bir yıldır Renault Trucks markasıyla yenileme kararı aldık ve buna bağlı olarak önümüzdeki yılda bu markayla olan işbirliklerinin devam edecek" dedi.
 
Renault Trucks markasıyla özellikle akaryakıt maliyetlerini yüksek oranda düşürdüklerini belirten Oktay BERBEROĞLU satış sonrası hizmetlerindeki memnuniyetlerinden kaynaklı bayi çalışanlarına teşekkür etti.